Kosmetyki|Stopień I|Stopień II|Stopień III|Emerald BAY

Dlaczego tak istotnym elementem w solarium są kosmetyki?

W naszych salonach, oferujemy bogatą gamę kosmetyków przeznaczonych do opalania. Zapraszamy do zapoznania się z marką California Tan oraz serią EMERALD BAY, której wyroby są u nas dostępne od 15 lat.

Jesteśmy pewni, że będą Państwo mile zaskoczeni ich działaniem. Nie posiadają sztucznych barwników jedynie naturalne składniki: trzcinę cukrową, kawę, agawę, zieloną herbatę, aloes, algi morskie. Nasze kremy zawierają tlenek miedzi (CuO2), który wpływa na redukcję zmarszczek, kurzych łapek, regenerację i ogólną poprawę wyglądu. Chronią przed utratą wilgoci, neutralizują wolne rodniki, doskonale zastępują balsam do ciała. Kosmetyki dostarczają budulca do tworzenia pigmentu, wywołują produkcję melaniny. Zapobiegają utlenianiu protein, lipidów i zniszczeń kolagenu. Skóra zachowuje swoją elastyczność, nie jest podrażniona. Bogata gama zapachów neutralizuje nieprzyjemny zapach po opalaniu.

Przyspieszacze skracają czas spędzony pod lampami, mogą być kluczem do przełamania genetycznej bariery koloru skóry. Efekt nie będzie widoczny od pierwszego razu ale na pewno zaowocuje później pięknym brązem. Przedłużają czas utrzymywania się opalenizny, zapewniają naturalną regenerację naskórka. Kremy pielęgnują naszą skórę nie pozwalając jej się zestarzeć, powinny być nieodłączna częścią opalania w solarium.

Bronzery to kremy dla osób nie mogących doczekać się efektu a także dla osób których skóra produkuje za mało melaniny. Niestety nie każdy z nas wygląda tak samo po kilku seansach. Często spotykamy się z pytaniem co zrobić aby wyrównać mniej opalone części ciała. Właśnie te kremy pozwalają osiągnąć nam równomierna śródziemnomorską brązową opaleniznę. Wysoka jakość produktu w znacznym stopniu ogranicza zarudzenia odzieży.

Kosmetyki te stworzone zostały by chronić skórę w warunkach zwiększonej dawki UV, przypominających naświetlenie równikowe. Są one zróżnicowane działaniem, zapachem, właściwościami skóry, stopniem opalenia. Polecamy kosmetyki na pierwsze seanse: stopień I, do pogłębiania opalenizny: stopień II, do utrwalania opalenizny: stopień III oraz serię EMERALD BAY dla mocnego nawilżenia skóry.

Nie wolno stosować oliwek. Kosmetyki plażowe opóźniają powstawanie opalenizny.

"Uwaga! Spora część kosmetyków do opalania nabytych w drogeriach nie nadaje się do używania w solarium z powodu na zjawisko krystalizacji składników w nich zawartych pod wpływem większej ilości UV. Mała stabilność i z powodu ich niskiej ceny stosunkowo niska jakość bazowych mas kosmetycznych, używana do ich produkcji może nie tylko nie pomóc w opalaniu, ale i zaszkodzić naszej skórze."              źródło: www.solarium.pl

Zapraszamy 7 dni w tygodniu

Pn. - Pt.08:00 - 22:00
Sobota09:00 - 18:00
Niedziela11:00 - 18:00

Każde z naszych solariów zapewni Państwu komfort, najwyższą jakość obsługi i doskonałą opaleniznę!

Zobacz naszą galerię zdjęć:
 • RETKINIA
  ul. Tomaszewicza 2
  tel. 42 686 11 11
 • RETKINIA
  Al. Wyszyńskiego 12
  tel. 42 686 86 00
 • TEOFILÓW
  ul. Traktorowa 64
  tel. 42 611 81 81
 • OLECHÓW
  ul. Zakładowa 50
  tel. 42 672 90 00
 • RADOGOSZCZ
  ul. Okoniowa 5
  tel. 42 658 55 55
 • PABIANICE
  ul. 20 Stycznia 8/10
  tel. 605 505 611